Buk

Liste over bukkeopsatser med medalje point. Bukken bliver opmålt i det ungarske målesystem CIC.

Efter reglerne anbefaler TrophyPoint at trofæet først opmåles 30 dage efter bukken er blevet nedlagt.

Se gældende regler https://trophypoint.dk/trofaeopmaaling/

Sibirisk Råbuk

Medaljekrav CIC : bronze 170 - Sølv 202,5 - Guld 235 -
NavnLandDatoPoint
Jesper Møller JensenRusland2017260,60
Hans Riisager HolstRusland - Kurgan2018250,70
Peter PeschardtRusland2017211,30
Mikael BeckRusland2017209,80
Ole Jacob Munch HansenRusland2017201,50
Peter PeschardtRusland2017200,50
Jesper Mølle JensenRusland2017199,60
Peter FKasakhstan2017198,90
Ole Jacob Munch HansenRusland2017194,00
Jesper Møller JensenRusland2017191,20
Per KnudsenRusland2017187,40
Kjeld HansenRusland2017185,70
Ole Jacob Munch HansenRusland2017171,70
Palle NielsenRusland2017166,30
Per Knudsen Rusland2017165,90
Jesper Mølle JensenRusland2017161,30
Kjeld HansenRusland2017160,90

Medaljekrav: bronze 105 - Sølv 115 - Guld 130
NavnLandDatoPoint
Jan JacobsenRumænien2018188,63
Lars Trads PedersenPolen2017171,29
Johnny MikkelsenPolen2016163,55
Per JensenPolen2019160,23
Knud Erik PedersenPolen2019159,70
Rasmus NielsenPolen2019158,38
Brian PoulsenPolen2017158,23
Kasper HansenPolen2019158,20
Palle SøkyggeDanmark2018158,10
Preben HoveScotland2015156,80
Peer VestergaardPolen2017156,38
S SkovbjergPolen2019156,30
Niels MuffPolen2018155,55
Steff AndersenRumænien2019155,20
Alf AndersenPolen2019154,75
Allan UlstrupPolen2016153,78
Kurt AbildtrupSverige2018153,48
Erik RodePolen2018153,40
Frank MøllerPolen2015151,58
Kasper HansenSverige2018151,48
Tue Bech HansenPolen2019151,35
Palle PedersenPolen2015150,90
Peer VestergaardPolen2017150,78
Eigil NielsenPolen2018149,88
Aksel YtzenPolen2019149,45
Bjarke SkipperPolen2018149,43
Bjarke SkipperPolen2016149,18
Thomas EgemoseSverige2017149,00
Thomas ChristensenPolen2019148,20
Steen PedersenPolen2018147,80
Peter StærkPolen2019147,75
Lars JohansenPolen2018147,40
Kent AndersenSverige2018147,28
Niels Christian BeckSkotland2019146,88
Niels Ole SøndergaardScotland2015146,63
Peer VestergaardPolen2017146,40
Peder JensenPolen2015146,40
Karsten NørgaardPolen2013146,35
Jonas TerkelsenSverige2019146,30
Peder Møller RasmussenPolen2014146,23
Steff AndersenRumænien2018146,03
Christian YdePolen2019146,00
Jens ErichsenPolen2018145,55
Emil JensenPolen2018145,23
Dennis PetersenPolen2019145,18
Claus Rico NordtorpPolen2018145,10
Henning NielsenRumænien2018144,78
Morten SvenholmPolen2019144,78
Henrik LalumDanmark2018144,38
Claus Gram SchjoldagerPolen2015143,98
Jan DamkjærPolen2018143,75
Jan DamkjærPolen2018143,75
Michael Holm NielsenScotland2017143,38
Dan AndersenDanmark2018143,38
Jan LarsenPolen2018143,23
Jens Jacob NielsenPolen2018142,98
Henrik AndersenPolen2017142,90
Peter ThisgaardPolen2019142,83
Thomas BakPolen2018142,68
Kasper HansenSverige2018142,60
Esben Rand EdalEngland2019142,40
Søren A SørensenScotland2015142,25
Kasper HansenPolen2019142,25
Henrik UdsenPolen2014142,18
Lasse Esbech HansenDanmark2018141,98
Bo SanderPolen2016141,73
Lars ScheplerPolen2017141,58
Preben TolstrupSverige2017141,30
Jan LarsenScotland2015141,13
Daniel MortensenPolen 2017140,95
Rene StubhjærSverige2018140,70
Claus Bruun SøegaardDanmark2018140,50
Allan ZichetPolen2018140,40
Peter ChristiansenPolen2019140,28
Antonio Tervel Scotland2018140,20
Johnny OvergaardPolen2016140,00
Lars ScheplerPolen2017139,88
Peter CarlsenPolen2019139,80
Kim Ohm SvendsenPolen2019139,65
Henrik KjølbyScotland2015139,58
Jes PetersenEngland2018139,58
Alexander Patrick HarholtPolen 2018139,48
Viggo HansenPolen2019139,30
Henrik HøjlundPolen 2017139,23
Joakim JensenRumænien2018139,03
Per S JensenSverige2019138,73
Lasse LystrupSerbien2017138,68
Jesper JensenUngarn2018138,53
Allan BuschDanmark2019138,33
Steff AndersenRumænien2019138,15
Thomas SøgaardSverige2016138,13
Kasper HansenPolen2019138,13
Ole Rosendal NielsenPolen2019138,05
Peter BlaastrupPolen2017137,98
Anders BarslandPolen2018137,70
Jesper Krag AndersenPolen2015137,55
Henrik ØrtsPolen2018137,50
Jan Lillebæk NielsenPolen2013137,00
Anders TrapPolen2017136,85
Thomas ChristensenPolen2019136,48
Henrik UhrskovPolen2019136,45
Anders ThoustrupScotland2016136,28
Niels Christian BeckSkotland2019136,15
Rasmus YdePolen2019136,03
Søren NielsenPolen2016135,95
Bo KristensenSverige2017135,90
Kenneth PedersenPolen2016135,68
Rasmus NielsenPolen2019135,30
Ole OlsenPolen2016135,15
Jan LarsenScotland2015135,05
Jacob Hartmann HansenRumænien2014135,05
Peer VestergaardPolen2017134,73
Arild HålandPolen2016134,70
Michael GuldhammerSverige2018134,70
Rasmus YdePolen2019134,65
Jacob EvartDanmark2018134,33
John NielsenPolen2018134,28
Mathias OlssonPolen2018134,15
Lars JohansenPolen2018133,78
Kurt Lund Danmark2017133,25
Karl Henrik SørensenPolen2018133,23
Jimmi ChristiansenPolen2017133,18
Henrik ØrtsPolen2019133,13
John HansenPolen2018132,95
Christina FifeScotland2018132,95
Jesper M HansenPolen2017132,75
John Raaby Skov Polen2018132,70
Rasmus Hevang JensenPolen 2017132,63
Torben Thomsen Sverige2017132,63
Lars ScheplerSverige2016132,55
Peter EhlernPolen2018132,55
Allan UlstrupPolen2017132,50
Steff AndersenRumænien2019132,30
Allan ZichetPolen2018132,28
Adolf MathiesenPolen2015132,23
Morten ChristensenPolen2014132,18
Dennis PetersenPolen2017132,08
Lars AndersenPolen 2019132,08
Henrik LalumDanmark2018132,03
Jens HansenPolen2017131,93
Bo Lind Polen2018131,70
Lars PrisakEngland2019131,68
Øyvind JensenEngland2017131,53
Lars ScheplerSverige2013131,48
Lars BørstingSverige2018131,38
Harald JacobsenPolen2019131,38
Kasper HansenPolen2018131,33
Ivan SørensenDanmark2018131,05
Jan LarsenScotland2008131,03
Jan Michael MadsenPolen2016131,00
Jan Lillebæk NielsenPolen2013130,98
Jens Jacob NielsenPolen2019130,95
Peter StærkPolen2019130,93
Jesper SchmitPolen2018130,88
Morten S JensenPolen2018130,70
Søren MadsenSverige2018130,60
Jonas Skov ChristiansenTyskland2019130,45
Gustav Kirk ØstergaardSkotland2019130,45
Jens Jacob NielsenPolen2019130,35
Morten SvanholmDanmark2018130,30
Kasper HansenPolen2016130,28
Søren Kr. SørensenSverige2018130,28
Bent ChristensenPolen2019130,28
Hans Peter Jul LarsenPolen2018130,25
Thor ByglandPolen2019130,25
Lars ScheplerSverige2016130,23
Kasper HansenPolen2016130,18
Michael BøjsenTyskland2018130,18
Morten BrokPolen2019130,18
Kasper HansenPolen2017130,15
Michael SchultzScotland2017130,13
Allan UlstrupPolen2016130,10
Allan M SandbækDanmark2017130,08
Dennis PetersenPolen2019130,08
Thomas KamelarczykPolen2019130,05
Henrik UhrskovPolen2019129,70
Henrik GammeltoftSverige2018129,33
Jimmi ChristiansenPolen2017129,25
Herbert GeierTyskland2016129,05
Erik HenriksenDanmark2011129,00
Kurt SørensenPolen2019129,00
Tue L Bech HansenPolen2018128,93
Carsten HolmbjergScotland2017128,85
Kasper NielsenPolen2019128,83
Kasper HansenPolen2016128,80
Frank StærmoseDanmark2019128,70
Thomas KamlarczykPolen2018128,63
Martin Lund JensenPolen2018128,60
Anders AndersenPolen2018128,55
Ole FiltenborgDanmark2018128,50
Jesper JespersenRumænien2018128,43
Rasmus NielsenPolen2019128,00
Kasper FriisPolen 2016127,83
Thomas KamelarczykPolen2019127,68
Kaj Bigum HilflingPolen2018127,65
Steff AndersenRumænien2019127,43
Mogens Nørup HansenScotland2019127,38
Tue Bech HansenPolen2019127,30
Jimmy HenriksenDanmark2017127,25
Steff AndersenRumænien2018127,25
Knud NielsenPolen2018127,10
Carsten NilssonPolen2015127,08
Helle RisgaardDanmark2018126,93
Michael HoffmannPolen2019126,88
Dennis PetersenPolen2018126,80
Kasper HansenPolen2017126,70
Palle JensenPolen2014126,68
Karl Nygård Danmark2017126,65
Vagn LethSpanien2017126,65
Andeas AgerholmDanmark2017126,60
Thomas EgemoseSverige2018126,58
Peter EhlernPolen2017126,55
Uffe Worm OvergaardDanmark2016126,55
Benjamin DarvilleDanmark2018126,45
Mark KaczkoPolen2017126,40
Henrik UdsenPolen2018126,38
Steff AndersenRumænien2018126,38
Anders Lillevang HansenPolen2018126,25
Keld AndersenPolen2018126,25
Christian AndersenSverige2017126,23
Benny RasmussenDanmark2014126,20
Niels Martin HansenDanmark2014126,13
Lars HPolen2018125,98
Ander AndersenSverige2018125,95
Jes RodePolen2015125,88
Peter Bonne HansenPolen2018125,85
Jesper JespersenRumænien2018125,83
Peter KristensenPolen2019125,80
Rasmus HansenPolen2018125,70
Mette S BuhrEngland2018125,68
Per V LarsenPolen2017125,65
Dennis PetersenPolen2018125,65
Thomas OlssonPolen2018125,63
Mads JørgensenPolen2018125,58
Allan UlstrupPolen2017125,55
Jes RodePolen2015125,50
Bjarne JensenPolen2018125,48
Lars ScheplerPolen2017125,40
Ivar HansenPolen2015125,28
Poul BrikSverige 2016125,25
Brian FiskerDanmark2018125,23
Peter Bonne HansenPolen2018125,13
Hans HoveScotland2018124,98
Kasper HansenPolen2019124,98
H.S.NielsenPolen2016124,78
Knud Erik BækDanmark2017124,68
Jes LaulundPolen2019124,65
Morten Ivan RasmussenSverige2017124,63
Knud NielsenSverige2018124,60
Christina FifeScotland2018124,55
Søren S KirkegaardTyskland2017124,48
Michael Møller MadsenDanmark2016124,45
Mads BrøndrumPolen2017124,43
Peter FrederiksenSkotland2019124,43
Asker MølgaardEngland2014124,40
Michael SvenningsenPolen2018124,35
Leif JensenDanmark2018124,35
Jan StarnDanmark2018124,35
Magnus MoritsenPolen2016124,34
Michael LarsenPolen2017124,33
Knud AbelSverige2015124,33
Allan UlstrupPolen2018124,33
Kasper HansenPolen2019124,33
Bjarke SkipperPolen2016124,28
Karsten NielsenSverige2016124,28
Frederik BülowDanmark2017124,23
Steff AndersenRumænien2018124,23
Mads ValentinPolen2014124,18
Rene WeedfaldDanmark2018124,18
Henning MathiasenPolen2016124,10
Kenny HansenPolen2018124,10
Michael SkovDanmark2019124,10
Arne HansenDanmark2017124,03
Daniel MortensenPolen 2017123,98
Thomas ChristensenPolen2019123,95
Jan LarsenScotland2015123,93
Nicolai JensenDanmark2017123,83
Troels NielsenPolen2018123,83
Jesper SchmitPolen2018123,78
Johnny PedersenPolen2016123,73
Bengt KvitzanScotland2014123,65
Hans AndersenSverige2017123,55
Steff AndersenRumænien2019123,50
Palle PedersenSverige2017123,48
Andreas SkovDanmark2018123,43
Mogens SørensenDanmark 2018123,38
Jan LarsenPolen2017123,30
Henrik JohansenPolen2018123,30
Henrik RommelPolen 2017123,28
Daniel LauridsenDanmark2018123,25
Jørgen SchimatSverige2018123,25
Jan pedersenPolen 2017123,13
Mark KaczkoPolen2017123,13
Peter Skoller Polen2017123,03
Jens Christian HjorthDanmark2018123,03
Patrick ToftPolen2018123,00
Danni NielsenPolen2017122,98
Martin Hansson Polen2018122,95
Kasper HansenPolen2019122,95
Niels Ole SøndergaardScotland2017122,85
Henrik UdsenPolen2017122,83
Steffen LouringPolen2019122,83
Ricki AndersenDanmark2018122,80
Per LindhardtPolen2019122,58
Carsten MadsenTyskland2019122,55
Nikolai Hansen Polen2019122,48
Klaus LaugesenPolen2017122,45
Niels Ole SøndergaardScotland2017122,33
Claus BiehlPolen2015122,30
Jørn BuehlPolen2015122,28
Dennis NissenPolen2014122,28
Jens MadsenEngland2018122,28
Bent ChristensenPolen 2019122,28
Robert SvensenSverige2018122,25
Henrik Snogdal AndersenPolen2018122,23
Jesper NyborgPolen2019122,18
Jonathan MogensenDanmark2016122,15
Kenneth JørgensenSverige2017122,13
Rasmus BertelsenDanmark2019122,03
Kasper HansenPolen2019121,95
Simon LebbaensPolen2017121,93
Thomas HemmingsenPolen2017121,85
Lars ScheplerSverige2017121,85
Bengt KvitzanScotland2014121,83
Rasmus Trabjerg PedersenPolen2016121,80
Lars AndersenPolen 2019121,80
Bjarne JensenPolen2017121,70
Kurt RasmussenPolen2017121,70
Jens L JensenPolen 2015 121,68
Tue L Bech HansenPolen2016121,65
Casper NielsenPolen2018121,60
Tom SkjellerupSverige2017121,58
Jørgen NielsenRumænien 2015121,55
Eigil NielsenPolen2018121,53
Ivar HansenPolen2015121,50
Steff AndersenRumænien2018121,50
Martin JakobsenPolen 2019121,50
Poul Holm PedersenPolen2018121,43
Mads KjærDanmark2018121,38
Jørgen BryholtTyskland2018121,35
Allan UlstrupPolen2018121,23
Kasper LarsenDanmark2018121,15
Preben HangaardSverige2014121,10
Lars VesterlundPolen2017121,08
Kurt Lund AndersenDanmark2016121,08
Jess Schlosser Sverige2017120,98
Jonas BrøggerPolen2018120,98
Christian Rytter JensenPolen2018120,93
Steven RasmussenPolen 2017120,90
Preben ClausenPolen2017120,90
Bjarne Hansen FalkebergDanmark2017120,85
Jesper JespersenRumænien2018120,85
Flemming JensenSverige2016120,83
Jan MortensenDanmark2016120,83
Allan M NielsenSverige2018120,80
Mogens ØstergårdSverige2017120,78
Jørgen Kortbæk Polen2018120,78
Morten SvanholmPolen 2016120,73
Anders BarslundPolen2019120,70
Kristian SørensenPolen2016120,68
Jim RileyEngland2001120,68
Allan HansenSverige2018120,68
Dan VejenTyskland2017120,65
Karsten ThomsenSverige2016120,65
Henrik UPolen2015120,65
Jan MortensenPolen2017120,60
Dennis BechPolen 2017120,55
Knud NielsenPolen2016120,50
Knud NielsenEngland2014120,50
Ole MortensenSverige2018120,40
Mads JørgensenDanmark2010120,38
Peter MadsenPolen2018120,38
Ergil Hald NielsenPolen 2017120,33
Bjarne JohansenPolen2018120,33
Jesper JensenUngarn2018120,30
Michael FriisPolen2017120,30
Torben JensenRumænien2018120,30
Klaus JørgensenPolen2018120,28
Michael OlesenPolen2017120,25
Allan ADanmark2018120,25
T.M.PDanmark2015120,23
Per HelgesenPolen2018120,23
Jesper R NielsenPolen2017120,20
Bent ØrtsPolen2019120,20
Peter Bundgaard JacobsenDanmark2017120,18
Kasper HaahrPolen2018120,18
Kasper HansenPolen2019120,13
Jens C JensenPolen2015120,10
Kim GodiksenPolen2016120,05
Ulrik ArvøPolen2017120,00
Torben FaholdtPolen 2017119,98
Nils Scott AndersenDanmark2017119,93
Søren HustedSkotland2019119,93
Michael Juvl AndersenPolen 2015119,88
Niels A BendtsenPolen2018119,85
Steff AndersenRumænien2019119,83
Jan KastholtPolen2016119,80
Knud AbelSverige2016119,73
Rasmus AbrahamsenDanmark2018119,73
Benjamin LarsenDanmark2018119,70
Henrik GammeltoftSverige2018119,68
Allan RasmussenPolen2016119,68
Claus PoulsenSverige2016119,68
Anne H Polen2018119,65
C Peter Omme Polen2015119,55
Mads VilladsenPolen2017119,53
Rasmus KristensenPolen2017119,53
Børge FahlPolen2018119,53
Henning U BodholdtPolen2018119,50
Anders V DruedahlPolen2017119,48
Leif BjerregårdDanmark2018119,45
Mikkel KarmisholtPolen2018119,40
Andy NielsenDanmark2014119,38
Dan KastholtPolen2018119,38
Dennis Bo PedersenPolen2017119,35
Lennert JunchefeltSverige2016119,30
Bjarne MortensenSverige2014119,25
Allan KristensenPolen2019119,25
Erik ThomsenSverige2017119,23
Peter SvarrerSverige2018119,23
S SkovbjergPolen2019119,20
Leif AlbrechsenDanmark2018119,13
Niels FrandsenDanmark2018119,10
Niels FrandsenPolen2018119,10
Jacob BundgaardDanmark2018119,08
Aage KrejbergDanmark2015119,05
Jan LarsenScotland2015119,05
Bent HansenPolen2015119,05
Harald JacobsenPolen2019119,05
Jesper SørensenEnglandApril 2015119,03
Jacob QuorpPolen2018119,00
Claus Jørn LarsenDanmark2018118,95
Steffen TherkelsenPolen2017118,90
Andreas Brun JensenDanmark2017118,88
Poul Wiis Polen2019118,88
Niels KnudsenSverige2014118,80
Simon LebbaeusSverige2018118,78
Charles JohansenPolen2019118,75
Kenneth Uhrenholt Polen2018118,73
Søren Nissen PedersenPolen2018118,68
Philip Scotland Faldvildt2016118,65
Benny RodkjærEngland2018118,65
Peter GadPolen2015118,58
Hans PedersenPolen2015118,55
Johnny RønnovPolen2016118,50
Per HaugårdPolen2017118,48
Simon LebbaensPolen2017118,43
Jacob BillundPolen2019118,43
Niels SørensenScotland2017118,38
Flemming LassenPolen2018118,38
Jonas SørensenPolen2018118,33
Morten PetersenSverige2015118,30
Henrik ØrtsPolen2019118,23
Jan JensenPolen2018118,15
Kenneth KristoffersenDanmark2017118,13
Peter AldæktDanmark2018118,13
Peter OlsenDanmark2017118,10
Henrik UdsenPolen 2017118,08
Morten SimonsenTyskland2017118,08
Peter V JensenDanmark2017117,98
Kenneth Uhrenholt Polen2018117,98
Peter DamPolen2017117,95
Jes PetersenEngland2019117,93
Michael SørensenTjekkiet2017117,90
Preben VesterholmSverige2017117,90
Markus GöranssonPolen2018117,90
Kenneth PedersenSverige 2016117,88
Ole HaldPolen2018117,88
Jesper Sørensen Polen 2014117,85
Morten Ivan RasmussenSverige 2017117,85
Poul RaaballeDanmark2019117,83
Søren NikolajsenDanmark2017117,80
Christian MadsenSverige2018117,78
Steven RasmussenPolen 2017117,75
Hans ChristiensenDanmark2018117,73
Preben ClausenPolen2018117,65
Johnny PedersenPolen2016117,55
Flemming BoløPolen2018117,55
Kaj Bigum HilflingPolen2018117,55
Knud Erik PedersenPolen2019117,53
Jens Kristian JensenSverige2018117,50
Steff AndersenRumænien2019117,50
Thomas Fjor LodbjergPolen2016117,48
Poul ChristensenPolen 2013117,48
Henrik AndersenPolen2018117,48
Lars GernerPolen2019117,45
Rune RubnerEngland2018117,43
Sean BoysenPolen2017117,38
Kenneth Uhrenholt Polen2018117,38
Gert WilbergPolen2019117,35
Steff AndersenRumænien2018117,30
Kenny HansenPolen2018117,30
Per LaustsenPolen2019117,28
Christian ByskovPolen 2017117,23
Steff AndersenRumænien2018117,23
Anders GodiksenPolen2018117,20
John JensenPolen2018117,18
Mathios Veirø Sverige2017117,10
Bo Bækhøj BechPolen2016117,03
Søren VangsgaardDanmark2018117,03
Henrik JacobsenPolen2019116,98
Anders BentsenDanmark2019116,98
Morten SvanholmDanmark2018116,95
Kenny HansenPolen2018116,93
Henrik UhrskovPolen2019116,90
Allan PedersenSverige2017116,88
Poul Holm PedersenDanmark2016116,75
Kristian Bak PedersenDanmark2017116,73
O.K. LarsenSverige2017116,73
Jørgen KortbækPolen2018116,73
Morten NielsenDanmark2008116,70
Helge YdePolen2019116,70
Per VillumsenDanmark2014116,68
Jens Oluf ThomsenPolen2016116,65
Knud PoulsenSverige2013116,63
Søren Maagaard NielsenSverige2018116,63
Jan LarsenScotland2015116,60
Henrik UdsenPolen2016116,58
Jens Jacob NielsenPolen2018116,53
Bjørn SteneDanmark2018116,53
Peter AlbrechtTjekkiet2019116,50
Mogens ØstergårdSverige2017116,48
Henning MathiasenPolen2016116,48
Charles JohansenPolen2019116,48
Hans BudachPolen2018116,45
Niels Ole SøndegaardScotland2016116,43
Leif ThomsenSverige2017116,43
Birgit I JordanDanmark2016116,40
Martin RiisDanmark2018116,38
Jørgen MoosPolen2015116,35
Bjarne B JensenDanmark2015116,35
Knud NielsenPolen 2018116,30
Jens F MikkelsenSkotland2018116,30
Arne ØllgaardPolen2006116,25
Steffen Takagi RasmussenSverige2018116,23
Torben Snogdal AndersenPolen2018116,20
Jesper SørensenPolen2016116,13
Jens Jacob NielsenPolen2018116,13
Christian YdePolen2019116,10
Niels Ole SøndegaardScotland2016116,08
Jan PedersenDanmark2017116,05
Knud Erik BakDanmark2018115,95
Børge skov laursenSverige2014115,93
Anders ØstergaardPolen2019115,93
Peter BlaastrupPolen 2017115,90
Brian JosefsenPolen2015115,90
Søren BrødgaardDanmark2014115,88
Johan ChristensenDanmark2017115,85
Kristian MortensenPolen2018115,85
Vagn Aage BrochSverige2018115,83
Jesper SmithPolen2017115,75
Peter KristensenPolen2019115,75
Thomas BakPolen2018115,73
Jonas TerkelsenDanmark2018115,70
Jette L MadsenPolen2014115,65
Preben ClausenPolen2017115,63
Jan MortensenPolen2017115,63
Henrik ØrtsPolen2018115,58
Niels MuffPolen2018115,55
Tim Mathias LauridsenPolen2015115,53
Thomas BakPolen2018115,45
Thomas SøgårdPolen2013115,43
Allan B RasmussenSverige2018115,43
Kaj Bigum HilflingPolen2018115,43
Jan LarsenPolen2017115,40
Michael FriisPolen 2016115,40
Kim MarinussenPolen2016115,40
Bent ChristensenPolen2019115,40
Kristian ObelDanmark2018115,38
Stefan Helstrup HansenSverige2016115,35
Knud NielsenPolen2018115,33
Hurt JørgensenDanmark2017115,30
Mads Erik PoulsenSverige2017115,30
Herluf LorentzenTjekkiet2018115,30
Niclas AndersenSverige2018115,28
Arne KvejborgSverige2017115,25
Karsten KristensenPolen2014115,25
Per GresekPolen2018115,25
Michal Bendix Chr.Sverige2018115,25
Thomas PetersenPolen2019115,25
Mads FejerskovPolen2016115,23
Jesper JespersenRumænien2018115,20
Lars Rosrngren JensenDanmark 2018115,20
Bjørn FiltenborgPolen2016115,18
Michael L Jordan Danmark2016115,18
Tommy StagePolen2019115,18
Lasse Bunde2014115,15
Bent ThomsenUngarn2-4-2015115,15
Finn HolmgårdSverige2016115,13
Nils Bang HenriksenScotland2018115,13
Henrik OlsenDanmark2018115,10
Daimi FrederiksenPolen2017115,03
Kasper HansenPolen2017115,03
Mikael MortensenPolen2016115,03
Henrik PasgaardPolen2019115,03
Christoffer HensbergDanmark2017114,83
Hans LarsenPolen2017114,80
Jan LarsenPolen 2017114,68
Niels Christian NørregaardDanmark2018114,63
Morten AndreasenPolen2019114,63
Jeppe HansenPolen2019114,55
Rasmus Munck JensenPolen2018114,53
Morten LykkeDanmark2019114,53
Svend MaigaardDanmark2014114,48
Nils Bang HenriksenScotland2018114,45
Casper NielsenSverige2015114,40
Peter KampstrupPolen 20142014114,40
Markus GöranssonPolen2018114,40
Børge FahlPolen2018114,30
Søren S KirkegaardTyskland2018114,30
Jim FrederiksenSverige2018114,25
Niels Henning GodiksenPolen2016114,20
Mads OlesenEngland2018114,20
Johnny RønnovPolen2016114,18
Thomas SøgårdPolen 2013114,18
Morten V. KnudsenEngland2015114,15
Søren StrøierPolen2018114,15
Peter BirkDanmark2018114,13
Jan MadsenSverige2018114,13
Kasper HansenPolen2018114,10
Martin StjernholmPolen2017114,08
Kasten KrægpothPolen2014114,08
Esben AndersenSkotland2019114,03
Henrik HaugaardPolen2018113,98
Arne MoesksærDanmark2018113,95
Martin Kastrup JørgensenPolen2019113,93
Kennet BraskDanmark2018113,88
Thomas SøgaardSverige2016113,85
Flemming GormsenSverige2018113,85
Dennis PetersenPolen2019113,85
Palle PaaskeDanmark2018113,83
Kent SandPolen2017113,83
Bjarke SkipperPolen2015113,78
H. JensenPolen2016113,75
Kristian PoulsenPolen2018113,75
Kurt SørensenPolen2018113,75
Morten BechPolen2019113,75
Bo Peter Hjort Danmark2017113,73
Niels HøeghSverige2016113,73
O.K. LarsenSverige2017113,68
Lars ScheplerSverige2017113,68
Lars VesterlundPolen2016113,63
Ole FiltenborgPolen2016113,58
Morten ChristensenPolen2018113,58
Søren A SørensenScotland2015113,50
John MathiesenDanmark2016113,48
Søren BeckPolen2019113,48
John JørgensenSverige2017113,45
Anders B C Sverige2018113,45
Mogens EskildsenDanmark2017113,43
Nikolaj JohansenDanmark2017113,43
Søren Kaare AndersenPolen2019113,43
Jens HansenPolen2017113,40
Peter MyggaardDanmark2018113,40
Anders HansenPolen2016113,35
Kasper Pedersen Ungarn2015113,35
Tobias KastholtPolen2018113,35
Stig LarsenSverige2017113,35
Morten DauselDanmark2015113,33
Christoffer HensbergDanmark2018113,33
Karsten Brøns Polen2017113,30
Alexander Patrick HarholtPolen2018113,30
Torben Dahl RasmussenDanmark2018113,28
Mads BrøndrumPolen2017113,25
Bjørn FiltenborgPolen2016113,25
Flemming JensenDanmark2018113,25
Kennet B NielsenSverige2017113,20
Henrik ChristensenDanmark2015113,20
Kasper LegarthScotland2017113,18
Poul Tang AndersenPolen2018113,18
Mads SkovSverige2018113,15
Kim BertelsenDanmark2016113,13
Thomas M SørensenPolen2018113,13
Poul Holm PedersenPolen2018113,13
Claus WestergaardDanmark2017113,10
Thomas R. Lund NielsenSverige2016113,10
Thomas Rask AndersenPolen2014113,10
Brian OlsenPolen2019113,10
Thomas HemmingsenPolen2017113,08
Kasper HansenSverige2016113,08
Gert E JensenSverige2015113,08
Mads Pauls Danmark2018113,03
Mads PaulsDanmark2018113,03
Mikael RudPolen 2017113,00
Tobias KastholtPolen2018112,93
Simon FrandsenPolen2018112,93
Mathias RytterDanmark2017112,90
Eigil Hand NielsenPolen2015112,90
Allan PedersenDanmark2015112,90
Arne FrøslevDanmark2018112,88
Esben Rocatis NielsenSverige2018112,88
Morten V SørensenDanmark2014112,83
Sebastian StrøierPolen2018112,83
Gert WilbergPolen2019112,83
Michael HøjEngland2018112,80
Tommy StagePolen2019112,80
Martin StjernholmPolen2017112,75
Henrik Møller JensenEngland2019112,75
Lars NielsenTyskland2019112,75
Lars LarsenDanmark2016112,73
Henrik LalumDanmark2018112,68
Bjarke Skipper Polen2018112,68
Frederik B JensenSverige2018112,68
Jacob JensenDanmark2017112,65
Henning LøberPolen2015112,63
Emil JensenDanmark2018112,63
Hans NielsenDanmark2018112,63
Torben PedersenPolen2017112,60
Rasmus ThomsenPolen2019112,60
Heine AagaardDanmark2017112,55
Jimmy AndersenDanmark2014112,53
Steen BrobyPolen2017112,50
Leif KnudsenPolen2018112,50
Sean BoysenPolen2017112,45
Lars SørensenPolen2019112,43
Dennis PetersenPolen2019112,43
Niels Peter SlothSverige2016112,40
Peter IversenRumænien2017112,38
Jens Peter MikkelsenDanmark2018112,33
Tage EspersenPolen 2018112,33
Christian YdePolen2019112,33
Mikkel SørensenPolen2019112,33
Jens ThorlakPolen2015112,30
Bent FørgaardPolen2016112,25
Kenneth JessenSverige2018112,18
Knud NielsenPolen2019112,18
Jannik W PedersenSverige2017112,15
Allan RasmussenPolen2017112,13
Casper RodianPolen2015112,10
Bjarne BrodersenPolen2018112,10
Peter IversenRumænien2017112,08
Jens Rejnnon AndersenDanmark2018112,03
Tue L Bech HansenPolen2016112,00
Rolf AndersenPolen2019112,00
Lav AndersenPolen2019112,00
Kasper HansenPolen2019112,00
Claus Appel JensenEngland2017111,95
Ole JørgensenPolen2017111,95
Rasmus ThomsenPolen2019111,93
Niels FrandsenDanmark2019111,93
Knud Erik JeppesenDanmark2019111,90
Dennis PetersenPolen 2019111,85
Ulrik KarslundSverige2017111,83
Mogens WindDanmark2018111,83
Peer VestergaardPolen 2017111,80
Karsten KristensenPolen 2014111,78
Thomas MortensenPolen2017111,75
Lars GPolen2016111,73
Christian ToftDanmark2018111,70
Christian ToftPolen2018111,70
Thomas HemmingsenPolen2017111,65
Henning MathiasenPolen2016111,63
Morten ChristensenPolen2018111,60
Dennis PetersenPolen2018111,53
Christoffer HensbergDanmark2018111,53
Martin NielsenSverige2018111,50
Kim VejleDanmark2018111,48
Harry LippeSverige2018111,45
Frank P PedersenPolen2018111,38
John R SkovPolen2015111,35
Morten V. KnudsenEngland2015111,35
Jens HansenPolen2017111,33
Daniel PopeDanmark2018111,33
Jonas SørensenPolen2018111,33
Ole Winther NielsenDanmark2018111,33
Henning MathiasenPolen2016111,30
Lone CalumDanmark2017111,23
Jess ChristensenPolen2016111,23
Bo LindPolen2018111,23
Tommy NielsenPolen2018111,23
Jan LarsenPolen2017111,23
Mathias BorstPolen2019111,23
Anton MikkelsenDanmark2015111,20
Søren JensenDanmark2018111,20
Jonas BrøggerPolen2018111,20
Carl Peter OmmePolen2014111,18
Niclas FrederiksenPolen2018111,18
Kasper T AndersenPolen2019111,15
Hans Peter Jul LarsenPolen2018111,13
Lars LønstrupPolen2018111,10
Mikael MortensenPolen2016111,08
Lars Larsen Danmark2018111,08
Jens Otto SvenningsenPolen2018111,05
Jess Peter PoulsenDanmark2018111,05
Svend JensenDK2019111,05
Henning PedersenPolen 2017111,03
Kristian FjordsideSvrige2018111,00
Mathias OlssonPolen2018110,98
Bo Bruus SørensenPolen2018110,98
Kristian MogensenPolen2018110,95
Ole FiltenborgPolen2016110,90
Helge HansenSverige2017110,88
Lenny SvendsenPolen2018110,88
Erik KristensenDanmark2014110,85
Dan Møller Danmark2018110,83
Lasse LystrupPolen2018110,83
Michael TimmevsDanmark2018110,80
Jesper SmithPolen2017110,78
Søren HelwegSverige2016110,78
Brian JosefsenPolen2015110,75
Allan RasmussenPolen2018110,75
Mikael RudPolen2017110,73
Henning MathiasenPolen2016110,73
Anders HelmigPolen2018110,70
Anders LindenPolen2015110,68
Erik A SkovDanmark2018110,68
Johs ByskovPolen 2017110,65
Jess ChristensenPolen2016110,65
Peter HøkenhaugPolen2018110,65
Per Møller Nielsen Sverige2018110,65
Simon FridDanmark2017110,63
Peter KristensenPolen2014110,63
Brian JosefsenDanmark2019110,60
Tue L Bech HansenPolen2018110,58
Sanne KjærPolen 2017110,53
Kasper HansenPolen2017110,53
Johan SchrøderPolen2018110,53
Peter IversenRumænien2017110,50
Martin MikkelsenDanmark2019110,48
Ole ChristesenSverige2012110,43
Jesper NyborgPolen2019110,43
Peter JensenSverige2017110,40
Niels Christian BeckSkotland2019110,40
Niels PedersenPolen2014110,38
Peter Munk AndersenDanmark2018110,38
Klavs HansenPolen2019110,38
Tonny ReevesSverige2017110,30
Michael SvenningsenPolen 2017110,28
Tue Bech HansenPolen2019110,28
Jørgen G NielsenPolen2015110,25
Leif ThomsenSverige2017110,25
Henrik LalumDanmark2018110,20
Christian YdePolen2019110,20
Gunnar LindbergPolen2016110,18
John PedersenSverige2018110,18
Tage PedersenDanmark2016110,15
Allan UlstrupPolen2017110,15
Søren GisselbækPolen2017110,10
Mogens HagemansenDanmark2016110,08
Frits HvasDanmark2017110,08
Thomas Møllegaard SPolen2019110,08
Christian BollPolen2018110,05
Poul Wiis Polen 2019109,98
Michael KristensenPolen2017109,93
Erik PetersenDanmark2018109,90
Per GrysbækSverige2016109,88
Johnny ThorupDanmark2015109,88
Ejner KyklPolen2012109,88
Thomas BakPolen2018109,88
Peter LyngDanmark2019109,88
Kasper HaahrPolen2016109,85
Steffan SørensenDanmark2019109,83
Flemming B LarsenDanmark2016109,80
Steff AndersenRumænien2019109,80
Mikkel SørensenPolen2019109,80
Palle HansenDanmark2016109,78
Jan LocherSverige2017109,78
Kurt JensenDanmark2017109,75
Casper NielsenSkotland2016109,75
Jørgen KristensenSverige2018109,75
Morten EimgaardPolen2017109,70
Hans Jørgen BuurDanmark2018109,70
Hans PedersenPolen2015109,68
Jan KastholtPolen2019109,68
John HjortPolen2018109,65
Henrik Lysholm Danmark2018109,65
Per LindhartPolen2019109,60
Frederik LyngDanmark2019109,60
Jørn BuehlPolen2015109,53
Carl Peter OmmePolen2014109,53
Peter AlbrechtTjekkiet2019109,53
Lars HolmgaardSverige2018109,50
Victor HolmegaardPolen2018109,40
Jan Møllers Danmark2018109,38
Peder Muff NielsenSkotland2019109,38
Jørn MortensenDanmark2018109,35
Frits SørensenPolen2017109,33
Dima SlastushevskylDanmark2018109,33
Brian FrederiksenDanmark2017109,28
Carsten Juncher HoegDanmark2018109,28
Jacob MøllerDanmark2017109,23
Jens Otto SvenningsenPolen2017109,23
Anders BarslundPolen2019109,23
Kim MadsenDanmark2016109,20
Jacob ChristensenDanmark2018109,20
Ulrik ArvøPolen2017109,10
Svend MortensenSverige2016109,10
Michael GuldhammerPolen2018109,10
Lars HPolen2018 109,08
Andreas HøyrupDanmark2018109,08
Claus Pedersen Polen2014109,5
Kasper Friis JensenScotland2016109,00
Finn KjeldstrømPolen2019109,00
Gunnar FagegaardSverige2014108,93
Thomas MichselsenDanmark2018108,93
Jens Jacob NielsenPolen2019108,93
Lars PedersenPolen2016108,90
Bjørn HemmeTyskland2018108,88
Glen KappelgaardSverige2017108,85
Allan UlstrupPolen2017108,85
Dennis AndersenSverige2014108,83
Henrik V NielsenPolen2019108,83
Flemming B LarsenDK2016108,80
Kasper Friis JensenScotland2016108,75
Th. JensenDanmark2016108,73
Niklas FrederiksenPolen2018108,70
Allan UlstrupPolen2018108,70
Allan UlstrupPolen2016108,70
Anders GodiksenPolen2018108,70
Rolf AndersenPolen2019108,70
Lasse Nielsen Tyskland2019108,70
Karen SerupDanmark2018108,68
Søren NicolajsenDanmark2016108,65
Jesper SchmitPolen2018108,65
Casper NielsenPolen2014108,60
Alexander Patrick HarholtPolen2018108,60
Niels A BendtsenPolen2018108,60
Allan Toft HansenPolen2018108,60
Dennis PetersenPolen2018108,60
Per Faurskou JessenScotland2017108,58
Morten SvenholmPolen2019108,58
Bjarne LauridsenSverige2016108,55
Bengt KvitanTyskland2016108,53
Claus BrobergPolen 2016108,53
Sebastian BachPolen2018108,53
Poul Holm PedersenPolen2018108,50
Henrik LarsenLetland2018108,48
Niels JacobsenSverige2018108,48
Preben HoveScotland2015108,45
Michael HoffmannPolen2018108,45
Karl Ove SørensenPolen2019108,45
Rasmus NielsenPolen2017108,43
Steffen JørgensenPolen2017108,43
Esben AndersenSkotland2019108,43
Michael DegnDanmark2018108,40
Jørgen SeebergDanmark2016108,35
Torben KlarborgSverige2016108,35
Benny SørensenDK2019108,35
Anders TarpPolen 2017108,33
Allan RasmussenPolen2013108,33
Jens ErichsenPolen2018108,30
Jørgen G NielsenPolen2015108,25
Tonny ThulstrupPolen2014108,23
Alexander Patrick HarholtPolen 2018108,23
Morten SvenholmPolen 2019108,23
Jørgen MoosPolen2015108,20
Hans KnudsenUngarn2014108,20
Kim HammerSverige2018108,20
Anders BarslundPolen 2019108,20
Jens Karl MikkelsenDanmark2017108,18
Lars ScheplerSverige2017108,15
Allan UlstrupPolen2018108,13
Ole LauridsenSverige2018108,13
Mikkel Skov DK2019108,13
Karsten KristensenPolen2014108,10
Flemming HansenPolen2018108,10
Jacob JensenDanmark2016108,05
Morten PetersenSverige2015108,05
Bjørn FiftenborgDanmark2018108,05
Ove JensenSverige2018108,05
Steen Møller PedersenSverige2014108,03
Lars BjergPolen2018108,03
Rene KnudsenDanmark2018107,98
Ole FiltenborgPolen2016107,95
Simon H SørensenDanmark2018107,93
Mads SørensenPolen2019107,93
Øyvind JensenPolen2017107,90
Per VillumsenScotland2011107,90
Svend JensenDK2019107,90
Lasse Holm SøDanmark2018107,88
Lennert JunchefeltSverige2016107,85
Mathias LarsenDk2019107,85
Torben Skov NielsenDanmark2017107,80
Kasten JessenLetland2018107,78
Christian YdeDanmark2018107,78
Jens HansenDanmark2019107,78
Jesper SchmitPolen2018107,75
Jens henrik AndersenDanmark2018107,75
Poul Erik HermansenSverige2018107,75
Adolf LousenPolen2016107,73
Per HansenSverige2016107,73
Niels CalundanPolen2018107,73
Hans Ole FrederiksenPolen2019107,73
Susan Nørgaard MadsenDanmark2018107,70
Jesper SmithPolen 2017107,68
Kristian BøtteherPolen 2014107,68
Jan Ib JensenDanmark2018107,68
Stefan GUngarn2016107,65
Peter ChristiansenPolen2019107,63
Henrik LarsenDanmark2017107,60
Karsten NielsenSverige2016107,60
Bent ChristensenPolen2019107,60
Flemming ChristensenPolen2018107,58
Bruno PedersenDanmark2018107,58
Ulf Jønsson Danmark2017107,58
Lars Johan JensenDanmark2018107,55
Flemming SejlingDanmark2017107,50
Kent MadsenPolen2014107,48
Dan VejenEngland2012107,48
Søren Anton SørensenDanmark2009107,48
Esben Møller ChristensenDanmark2018107,48
Peder JacobsenPolen2018107,48
Henrik FolmandPolen2017107,45
Benny ElmengaardDanmark2017107,45
Michael SvenningsenPolen2018107,45
Henry MogensenPolen2018107,45
Jesper R NielsenScotland2017107,43
Søren NielsenDanmark2017107,43
Sandra AlmovistPolen2016107,43
Aage KrejbergDanmark1997107,43
Palle SørensenSverige2017107,43
Steen Møller PedersenSverige2013107,40
Hans KnudsenUngarn2014107,38
Lasse LystrupPolen2018107,38
Michael BomholtDanmark2018107,35
Jes PetersenEngland2019107,35
Palle JensenDanmark2016107,33
Sebastian ChristiansenPolen2019107,33
Jesper KrogsgaardPolen2017107,30
Ivar HansenPolen2015107,30
Claus HasselstrømPolen2018107,30
Jens AlingSverige2017107,28
Brian NielsenPolen2018107,28
Peter OlsenPolen 2017107,23
Stefan MiloPolen2017107,23
Tage LarsenDanmark2017107,23
Jens Jørgen PedersenPolen2017107,20
Rasmus B TrærupDanmark2015107,20
Christian B LarsenDanmark2019107,20
Niels Ole SøndergaardSkotland2019107,20
Johnny HolmDanmark2015107,18
Ole MortensenSverige2018107,18
Jan LarsenPolen2017107,15
KIm HansgaardPolen2015107,15
Christoffer HensbergDanmark2015107,15
Niels MuffPolen2018107,15
Niels muffPolen2018107,15
Rene JensenDanmark2016107,13
Mads BrøndrumPolen2018107,13
Jan Leth Buus PoulsenDanmark2018107,13
Helle Høst MadsenDanmark2017107,10
Mikkel AbildgaardScotland2014107,10
Henning LøberPolen2014107,10
Rasmus JuulPolen2018107,10
Nikolaj HustedSkotland2019107,10
Jens T JepsenSverige2018107,10
Bruno PedersenPolen 2016107,08
Allan RasmussenPolen2018107,08
Emil SteffensenDanmark2017107,05
Jan LarsenScotland2008107,05
Jens Otto SvenningsenPolen2018107,03
Anders BundgaardSverige2016106,98
Jørgen AndersenPolen2015106,98
Ole LauridsenSverige2018106,90
Henrik Bue SkovSverige2018106,88
Egon TrielPolen2016106,85
Lasse KjeldstrømSverige2018106,85
Oliver KrytzPolen2019106,85
Knud NielsenPolen 2018106,83
Morten S JensenPolen2018106,80
Jens Jacob NielsenPolen2018106,78
Morten LarsenPolen2017106,75
Henrik UhrskkovPolen2019106,73
Rune KjeldsenDanmark2018106,68
Dorthe Skak HedegaardDanmark2017106,68
Henrik V NielsenPolen2019106,68
Jacob KlosterPolen2015106,65
Lars DynkgaardDanmark2018106,63
Dennis PetersenPolen2017106,63
Bjørn WestergaardPolen2019106,63
Tobias KastholtPolen2018106,58
Thor ByglandPolen2019106,58
Michael AndersenDanmark2018106,55
Peter StounbergDenmark2015106,53
Jonas BrøggerPolen2018106,53
Kasper HansenPolen2019106,53
Anders Lillevang HansenPolen2018106,50
Jørgen DavgaardPolen2015106,48
Mikkel JensenDanmark2014106,48
Casper NielsenSverige2015106,45
Lars SørensenPolen2018106,45
Keld AndersenPolen2018106,45
Peter ChristiansenPolen 2019106,45
Thomas RasmussenSverige2018106,43
Paw OlsenPolen2017106,40
Søren HelwegSverige2017106,40
Kasper FriisPolen2016106,38
Thomas HavgaardPolen 2012106,38
Jesper Juul PedersenDanmark2017106,38
Michael HoffmannPolen2019106,38
Christian ByskovPolen2017106,35
Peter SørensenDanmark2018106,33
Nikolai HansenPolen2019106,33
Rene NielsenPolen2017106,30
Henrik LarsenDanmark2015106,30
Lars GernerPolen2019106,30
Stefan MiloPolen2019106,30
Michael BøgeskovDanmark2017106,28
Lars BørstingSverige2018106,28
Troels Romby LarsenSkotland2019106,28
Martin RiisDanmark2017106,23
Jens Jacob NielsenPolen2018106,23
Rasmus TiedemannPolen2018106,20
Oliver KrytzPolen2019106,18
Andreas Bak IversenDanmark2019106,18
Mikkel Rosendal Danmark2014106,15
Roland JacobsenDanmark2018106,15
Jørgen MoosPolen2015106,13
Jørgen BangDanmark2018106,13
Jan MortensenPolen2017106,08
Lennert JunchefeltSverige2016106,05
Joakim PedersenSverige2017106,03
Emil Fisker Polen 2019106,03
Michael StoklundSverige2018106,03
Morten SvanholmDanmark2018105,95
Danni NielsenDanmark2019105,95
Henning LøberPolen2015105,88
Steen OlesenDanmark2018105,88
Svend MadsenSverige2018105,88
Lars LanggaardTyskland2018105,88
Flemming Sejling Danmark2017105,85
Peter Bang Pedersensverige2014105,85
Jens SørensenPolen2018105,85
Casper RodianPolen2015105,83
Bjarne Ellegård NielsenPolen 2014105,83
Henrik Bue Skov Sverige2018105,83
Bo Sander Sverige2015105,80
Hans LarsenDanmark2018105,80
Tue L Bech HansenPolen2018105,80
Søren Strøier Polen2018105,80
Harald JacobsenPolen2019105,80
Allan ZickertPolen2018105,78
Tobias KalktoftPolen2019105,78
Jes LaulandPolen2019105,78
Peter B IversenDanmark2018105,75
Henrik ØrtsPolen2019105,75
Ivar HansenPolen2015105,73
Kasper HansenSverige2018105,73
Niels Ole SøndergaardSkotland2019105,73
Tobias LygtvedSverige2018105,70
Asker H SørensenDanmark2015105,68
Finn JensenDanmark2018105,68
Bertil T Danmark2018105,65
Poul ThomsenDanmark2018105,63
Tue L Bech HansenPolen2017105,63
Lars SørensenPolen2018105,60
Erwind Werner JensenPolen2019105,60
Gunnar EggaardDanmark2017105,58
Henrik Junkes HansenDanmark2015105,58
Philip Bork Scotland2018105,58
Steen HenriksenDanmark2018105,58
Jan JensenPolen2018105,58
Johs ByskovPolen 2017105,55
Hans S NielsenSverige2014105,53
Jan KastholtPolen2019105,53
Peter ChristiansenPolen2019105,53
Bo Bækhøj BechPolen2016105,50
Torben ØstergaardPolen 2014105,50
Flemming VittrupSverige2017105,50
Steff AndersenRumænien2018105,48
Peter FjeldstedPolen2019105,45
Bent ChristensenPolen2019105,45
Ivan MølgaardDanmark2018105,43
Tommy NielsenPolen2018105,43
Henrik UhrskovPolen2019105,43
Peter RimmerDanmark2016105,38
Kasper LegarthScotland2018105,38
Jan DamkjærPolen2018105,35
Jan DamkjærPolen2018105,35
Allan M NielsenSverige2018105,35
Tommy S NielsenPolen2019105,35
Rasmus KraupDanmark2018105,33
Kasper HansenPolen2016105,30
Jens Jørgen JensenDanmark2017105,28
Søren SkaauapPolen2015105,28
Michael FriisPolen2017105,28
Morten Støy BechDanmark2019105,28
Lasse Bak GyttorpPolen2017105,25
Poul Holm PedersenDanmark2016105,25
Karsten KristensenPolen2017105,25
Kasper HansenSverige2018105,25
Anders TarpPolen2017105,23
Kasper HansenPolen 2016105,23
Michael SvenningsenPolen2018105,23
Kasper HansenSverige2018105,23
Michael RisDanmark2018105,23
Jacob KorsholmPolen2014105,20
Johnny JørgensenEngland2014105,20
Benny RasmussenSverige2013105,20
Claus DavidsenDanmark2018105,20
Jan PedersenDanmark2018105,20
Jan JuhlDanmark2018105,20
Henrik FolmandPolen2017105,18
Kasper HansenPolen2016105,18
Poul Erik KristensenDanmark2018105,18
Jan LarsenPolen2018105,18
John Raaby SkovPolen2018105,18
Asbjørn HolmPolen2018105,18
Henning BorgScotland2017105,15
Peter Michael NielsenDanmark2018105,15
Michael OlsenPolen2018105,15
Rasmus MogensenDanmark2019105,15
Jens P PedersenSverige 2017105,13
Johannes MørchDanmark2016105,13
Kristian DamsgaardDanmark2018105,13
Michael SvenningsenPolen2018105,13
Rasmus Juul Polen2018105,13
Johannes MørchDanmark2018105,13
Jan Møllers Danmark2018105,13
Gunnar EgsgaardSverige2016105,10
Brian HøjlundPolen2019105,10
Kasper HaahrPolen2019105,10
Sofus AndersenDanmark2019105,10
Allan M SandbækDanmark2017105,08
Kasper HansenPolen2016105,08
Martin JensenPolen2016105,08
Jens KnopDanmark2018105,08
John PedersenSverige2018105,08
Mathias Kasstrup KjærDanmark2019105,08
Anders B C Polen2019105,08
Søren D ThomsenDanmark2019105,08
Brian NielsenDanmark2018105,05
Rasmus SøndergaardDanmark2019105,05
Brian Bak JensenScotland2017105,03
Kasper HansenPolen2017105,03
Tobias KastholtPolen2016105,03
Kristian DamsgaardSverige2017105,03
Knud NielsenPOlen2018105,03
Henrik ClausenDanmark2018105,03
Allan UlstrupPolen2018105,03
Christian BollPolen2018105,03
Henrik ClausenDanmark2018105,03
Christian ByskovPolen 2017105,00
Martin Andreas HansenSverige2014105,00
Henrik RasmussenSverige2014105,00
Thomas Møllegaard SPolen2019105,00
Jens Underbjerg JensenDanmark2019105,00
Jonas TerkelsenPolen2018104,85
Michael HoffmannPolen2019104,83
Per KuelskPolen2014104,78
Michael GuldhammerPolen2018104,63
Tom ÅneslandPolen2016104,60
Rune RubnerEngland2018104,60
Ole MortensenSverige2018104,60
Anders HustedSkotland2016104,58
Michael OlesenPolen2016104,53
Peter StrækPolen2019104,53
Karsten KristensenPolen 2014104,43
Mads VilladsenPolen2017104,40
Sune Boye RiisSverige2018104,38
Henrik JacobsenPolen2019104,38
Ivar HansenPolen2015104,35
Michael OlesenPolen2017104,33
Kasper HansenPolen2016104,28
Mads SørensenPolen2019104,28
Henrik AndersenDanmark2018104,25
Brian NielsenPolen2018104,25
Frederik SkakDanmark2016104,20
Karsten KristensenPolen2017104,18
Peder ByskovPolen 2017104,15
Benny LorenzenPolen2018104,15
Emil JensenPolen2018104,13
Johs ByskovPolen 2017104,10
Henrik JDanmark2018104,10
Mads JørgensenDanmark2010104,10
Michael SørensenPolen2018104,08
Marlo ChristensenDanmark2018104,05
Michael TimmevsDanmark2018104,05
Jens Oluf ThomsenEngland2017104,00
Morten PetersenPolen2019104,00
Stefan Søndergaard LassenDanmark2019104,00
Lars GuldagerSverige2014103,98
Kevin MeiaDanmark2018103,93
Poul Erik Tyskland2019103,93
Christian OlsenDanmark2017103,93
Brian SchmidtDanmark2018103,83
Kasper HansenPolen2019103,78
Emil FiskerPolen2019103,78
Rasmus Kabel Danmark2019103,78
Johnny LundPolen2017103,73
Lasse PedersenSverige2015103,73
Rasmus ThomsenPolen2019103,73
Dan StaalPolen2019103,73
Allan RasmussenPolen2018103,70
Søren B ChristensenDanmark2018103,70
Allan ZickertDanmark2018103,68
Henning JørgensenPolen2019103,68
Majbritt LangelandDanmark2018103,65
Steff AndersenRumænien2018103,65
Lars LarsenDanmark2018103,63
James HaffmannDanmark2018103,60
Tobias KastholtDanmark2018103,58
Karsten KristensenPolen2016103,53
Bent ChristensenDanmark 2016103,50
Jørn HendriksenDanmark2016103,50
Thomas BakPolen2018103,48
Harald JacobsenPolen2019103,48
Anders BarslandPolen2018103,45
Jesper SteendahlDanmark2017103,43
Jens PoulsenPolen2016103,43
Thomas MDanmark2018103,43
Per ThorgaardDanmark2018103,43
John HansenSverige2018103,43
Michael Aaen RasmussenDanmark2019103,40
Bo SanderSverige2014 103,38
Jesper Krag AndersenPolen2015103,35
Steven RasmussenPolen 2017103,33
Søren JacobsenDanmark2018103,33
Jørgen KortbækPolen2018103,30
Jan LarsenPolen2017103,28
Kasper HansenPolen 2017103,28
Niels MuffPolen2018103,28
Niels MuffPolen2018103,28
Kasper HansenPolen2016103,25
Kasper LegarthScotland2016103,23
Torben Snogdal AndersenPolen2018103,23
Anders BachDanmark2017103,20
Niels Ole SøndergaardScotland2017103,20
Lars KærSverige2017103,18
Lars RosegrenRumænien2018103,15
Christian BerthPolen2018103,13
Christian BerthPolen2018103,13
Jens Steen JensenDanmark2016103,10
Kasper LegarthScotland2018103,10
Dines SørensenPolen2018103,10
Henrik JacobsenPolen2018103,10
Nikolai KjølbyePolen2019103,10
Flemming HansenSverige2017103,05
Rasmus NielsenDanmark2018103,03
Flemming LassenPolen2018103,00
Niels KjeldDanmark2019103,00
Paw OlsenPolen 2017102,98
Steffen PedersenSverige2016102,98
Uffe NørgaardDanmark2018102,98
Kurt Lund AndersenDanmark2016102,98
Dan JensenSverige2017102,95
Hans Ole FrederiksenPolen2019102,95
Michael DalsgaardDanmark2019102,95
Karsten KristensenPolen2014102,93
Christian WindPolen2018102,93
Nikolai Rosenkrans LarsenTyskland 2016102,90
Hans Uwe BomskovSverige2018102,85
Peter IversenRumænien2017102,83
Jan WittingPolen2017102,80
Bent HansenPolen2013102,80
John Raaby SkovPolen2018102,73
Frans KristensenPolen 2017102,70
Morten GuldbergDanmark2018102,70
Lars Erik NielsenDanmark2018102,70
Simon Risager Danmark2018102,70
Lasse PøhlDanmark2019102,68
Christian Rytter JensenPolen2018102,63
Kim LundDanmark2018102,58
Thomas SøgaardSverige2017102,55
Ole PoulsenDanmark2018102,55
Nikolai HansenPolen2019102,43
Anne Sofie H LarsenPolen 2017102,38
Søren DjustrudDanmark2018102,38
Kasper NielsenPolen2019102,35
Kent JohnsenDanmark2017102,33
Kasper HansenPolen2017102,30
Leif W RasmussenDanmark2018102,28
Bjørn WestergaardPolen2019102,28
Poul ThomsenPolen2016102,23
Kasper HansenPolen2012102,23
Mikkel B ChristensenDanmark2018102,23
Thor ByglandPolen2019102,23
Erik BjørnlundSverige2017102,20
Morten ChristensenPolen2018102,20
Jan LarsenScotland2008102,18
Brian NielsenPolen2018102,15
Peter HansenDanmark2017102,13
Annjette overvadDanmark2017102,13
Johnna MortensenPolen2018102,05
Adan OvergaardDanmark2018102,05
Michael HedegaardDanmark2018102,03
Michael HedegaardDanmark2018102,03
Anders B C Polen2019102,03
Jan LauritzsenDanmark2017102,00
Bjarne JohansenDanmark2016101,93
Jesper Munkholm JensenDanmark2018101,93
Kim Balle England2017101,90
Jesper KrogsgaardDanmark 2017101,88
Kurt SørensenPolen2019101,88
Jonas BrøggerPolen2018101,80
Mads WestegaardSverige2018101,80
Jens T JepsenSverige2018101,80
Lenny SvendsenPolen2018101,78
Jonas BrøggerPolen2018101,78
Christian MelgaardSverige2015101,75
Niels JensenPolen2017101,73
Gijs NordbergPolen2018101,73
Lasse Holm FriisPolen2016101,70
Michael KjelgaardDanmark2018101,70
Jacob ThomsenDanmark2018101,70
Jesper BøghDanmark2017101,68
Hans Ole FrederiksenPolen2018101,68
Mikkel T HDanmark2018101,65
Kim Ohm SvendsenPolen2019101,65
Hans Ole FrederiksenPolen2018101,63
Rolf AndersenPolen2019101,63
Thomas Gren ChristensenPolen2019101,63
Dennis Bo PedersenDanmark2014101,58
Hans Ole FrederiksenPolen2018101,58
Simon PhilbertPolen2018101,55
Rasmus KøjborgDanmark2016101,53
Tommi Støttrup LarsenDanmark2018101,53
Bent ChristensenPolen2019101,53
Rasmus NielsenDanmark2018101,50
Jean Pierre PubertSverige2016101,48
Christian BollPolen2018101,48
Vagn ToftDanmark2019101,48
Brian HøjlundPolen2019101,45
Rasmus ThorsenDanmark2019101,45
Per Munk HansenDanmark2018101,43
Rene HenriksenPolen 2016101,38
Lars Bødker LarsenDanmark2017101,28
Martin LaursenDanmark2018101,28
Mathias OlsenPolen2018101,28
Kasper HansenPolen2016101,23
Søren VangsgaardDanmark2018101,23
Claus HasselstrømPolen2018101,23
Danni NielsenPolen2017101,20
Peter DamPolen2017101,18
Klaus L JohansenDK2019101,13
Jesper SonnePolen2016101,08
Morten AndersenDanmark2015101,08
Jeanet Knak FraserPolen2018101,08
Martin HanssonPolen2018101,08
Tenna HarregaardSverige2018101,08
Steen BoDanmark2019101,08
Dorthe MørumDanmark2015101,05
Runi W PedersenSverige2018101,03
Kasper HansenDanmark2013101,00
Per GresekPolen2018101,00
Emil JensenPolen2018101,00
Søren Nissen PedersenPolen2018101,00
Martin LorenzenPolen2018100,98
Lars MalverPolen2018100,95
Morten BechTjekkiet2019100,95
Bent ChristensenPolen2019100,93
Anders JensenDanmark2017100,90
Thomas M SørensenPolen2018100,90
Bjarne Hansen FalkebergDanmark2017100,85
Hans BudachPolen2018100,85
Hans M PetersenDanmark2018100,85
Monika PinnerupDanmark2018100,75
Dan StaalPolen2019100,70
Helge HansenSverige2017100,68
Else Marie SchebyeTjekkiet2018100,68
Henrik HolmegaardPolen2018100,63
Gleen MadsenPolen2017100,58
Erik RodePolen2018100,58
Erland M JensenDanmark2018100,50
Anette OlsenDanmark2017100,48
Jørgen Gade NielsenDanmark2017100,38
Emil AndersenPolen2018100,35
Stig Jørgensen Danmark2019100,35
Peter KamstrupDanmark2017100,33
Flemming HansenPolen2018100,33
Lene HansenDanmark2018100,30
Steff AndersenRumænien2019100,28
John Raaby SkovPolen2017100,25
Jan MortensenDanmark2016100,25
Thomas KamlarczykDanmark2016100,23
Martin H KristensenDanmark2018100,20
Charles JohansenPolen2019100,20
Peder ByskovPolen 2017100,13
Bjarne BrodersenPolen2018100,13
Stefan MiloPolen2017100,10
Torben RasmussenDanmark2017100,08
Carsten B BDanmark2018100,05
Brian OlsenPolen2017100,03
Martin Hansson Polen2018100,03
Lasse Husted KristensenEngland2017100,00
Dennis Bo PedersenDanmark2001100,00
Camilla StorgaardSverige2018100,00
Camilla StorgaardSverige2018100,00
Glen JensenDanmark201899,98
Klavs HansenPolen201999,98
Michael OlesenPolen201699,93
Svend Nøhr Thisted Danmark201899,93
Martin Chr.Sverige201599,88
Jeppe NielsenPolen201999,88
Christian HøegDanmark201799,85
Joakim PedersenSverige201799,83
Henrik GrosbølDanmark201899,80
Steffen Takagi RasmusseSverige201899,80
Jens OlesenDanmark201899,78
Mikkel LenskjoldSverige201899,78
Rene HansenSverige201899,78
Patrick ToftPolen201899,75
Palle PaaskeDanmark201899,70
Morten S JensenPolen201899,65
Poul Wiis Polen201999,65
Ole FiltenborgPolen201699,63
Leo RasmussenTyskland201799,58
Peter BrogaardDanmark201899,58
Morten HansenPolen 201799,55
Kasper HansenPolen201099,50
Johs ByskovPolen 201799,48
Erik MadsenDanmark201899,33
Mads HensenDanmark201899,33
Tommy OvergaardPolen201699,30
Jannik W PedersenDanmark201899,28
Clemens DieckmannDanmark201599,25
Mikkel SteffensenPolen201899,25
Allan JørgensenPolen201899,23
Poul MortensenPolen201899,20
Hans M PetersenDanmark201899,20
Morten Bendix ChristianseDanmark201999,18
Jens Jacob NielsenSverige201899,15
Henrik RasmussenPolen201899,13
Bruno PedersenPolen201699,10
Niels Henning GodiksenPolen201699,05
Preben KnopDanmark201599,05
Mogens BakDanmark201899,00
Nils Skott AndersenDanmark201798,95
Jesper JensenUngarn201898,95
Johnny PedersenPolen201698,90
Ole MortensenPolen201698,88
Mikael Nisson JørgensenDanmark201698,88
Glen JensenDanmark201898,88
Mads BrøndrumPolen201898,80
Simon ØrskovDanmark201798,78
Morten BechPolen201998,78
Jens EPolen201698,75
Anders PetersenDanmark201998,75
Kai E PedersenDanmnark201798,73
Lars HolmsgaardPolen201998,70
Jan Møllers Danmark201898,68
Kim TinggaardDanmark201998,68
Per V LarsenPolen201798,65
Bjarne JensenPolen201898,65
Tobias KabbelDanmark201898,63
Sabastian BachDanmark201798,60
Anders B C Polen201998,60
Søren H LarsenPolen 201798,55
Michael AndersenDanmark201898,53
Johnny Møller Danmark201598,50
Klavs HansenPolen201998,50
Simon H K SørensenDanmark201998,48
Knud Erik BDanmark201498,45
Mette S BuhrEngland201898,40
Lars MalverPolen201898,30
Peter CarlsenPolen201998,23
Claus KristiansenPolen201998,18
Jacob QuorpPolen201898,13
Mads JohnsenDanmark201898,13
Palle SørensenSverige201798,08
Søren Skamris JeppensenDanmark201997,98
Bo Peter HjortDanmark201797,95
Steffen LorenzenDanmark201897,95
Poul Wiis Polen201997,90
Jens YderDanmark201997,90
Per Holm HelgesenPolen201897,85
Hans Ole HansenDanmark201097,83
Henrik Jul JacobsenPolen201897,80
Niels Jørgen ClausenDanmark201797,70
Danni NielsenPolen201797,65
Simon CarlssonPolen201997,63
Jean Pierre PubertSverige201697,58
Morten PetersenPolen201997,58
RasmusPolen201797,53
Mads Fisker ThosenDanmark201797,48
Mads BrøndumPolen201797,33
Johnny LundPolen201797,30
Kurt Lister MadsenPolen201897,30
Jean Pierre PubertSverige201697,28
Anders BarslandPolen201897,28
Michael OlesenPolen201697,20
Poul Erik ChristensenDanmark201897,18
Bjarne OlsenDanmark201797,13
Morten HansenPolen201797,10
Morten LindDanmark201797,05
Torben NielsenDanmark201797,05
Kenneth PedersenTyskland201797,03
Rasmus NielsenPolen201997,00
Torsten AndersenDanmark201897,00
Dennis Bo PedersenDanmark201796,98
Jesper SchmitDanmark201796,85
Frederik ThaneSverige201296,83
Niels MuffPolen201896,83
Niels MuffPolen201896,83
Søren Nissen PedersenPolen201896,80
Bo AndersenSverige201596,75
Jens Peter NielsenDanmark201696,73
Johni PedersenDk201996,68
Brian HøjlundPolen201996,63
Clement AagaardDanmark201796,53
Yvonne GDK201696,53
Morten RasmussenDk201996,50
Tobias KalktoftPolen201996,48
Per GresekPolen201896,45
Nicolai BjørnsenDanmark201596,38
Rene SøgaardTyskland201796,33
Lars SørensenPolen201996,33
Esben EdalEngland201996,30
Christoffer ToftDanmark201696,23
Peter MikkelsenDanmark201796,18
Lasse NielsenSverige201796,18
Harri NielsenSverige201796,15
Kim BalleSverige201796,13
Erik ErnstDanmark201796,05
Aage NygaardDanmark201696,03
Jens JørgensenPolen201896,03
Jacob MonradDanmark201196,00
Brian FredslundSverige201896,00
Lars ScheplerSverige201795,85
Hans Peter Jul LarsenPolen201895,85
Niels A BendtsenPolen201895,83
Kristian Müller KristensenDanmark201795,78
Jens RøgeSverige201895,68
Knud Erik BDanmark201595,63
Hans K GammelmarkPolen201995,50
Lars Juul JensenDanmark201495,48
Kim TinggardSverige201895,40
Peter CarlsenPolen201995,35
Peter TirdemannPolen201695,30
Morten BruunDanmark201895,25
Alex NygaardSverige201895,15
Chris StoklundPolen201995,05
Sten SchubertPolen201894,95
Mikkel V JensenDK201994,93
Jens JørgensenPolen201894,80
Emil SteffensenDanmark201894,78
Erik Slot MadsenDanmark201894,60
Kurt Lund AndersenDanmark201694,60
Simon HansenDanmark201894,48
Peter AndersenDanmark201294,38
Rasmus Egtved HansenTyskland 201894,35
Tommy OvergaardPolen201694,33
Asbjørn MortensenDanmark201994,28
Michael SørensenTjekkiet201794,18
Henrik JacobsenPolen201894,18
Morten FurboPolen2091994,18
Søren KirkegårdDanmark201694,13
Jonny HolmDanmark201894,08
Poul TharbensenPolen201894,08
Rasmus Munck JensenPolen 2018201894,05
Flemming CarlsenSverige201593,98
Per SørensenDanmark201893,93
Simon CarlssonPolen201993,88
Martin Chr.Sverige201593,80
Søren Svane NielsenDanmark201893,80
Christian OlsenDanmark201793,80
Morten JensenDanmark201893,70
Sten SchubertPolen201893,68
Carsten Holmbjerg Skotland201793,55
Rene SkovPolen201893,55
Rene SkovPolen201893,55
Regitze JensenSverige201793,53
Morten SkovSverige201893,53
Mette S BuhrEngland 201893,33
Jesper SørensenPolen201493,25
Kasper LegarthScotland201893,23
Morten SjællandDanmark201793,23
Kasper T AndersenPolen201993,20
Leo JantzenDanmark201793,13
Mikkel Green JørgensenDanmark201793,08
Kenneth FroschDanmark201893,08
Niels JensenDanmark201893,05
Allan PedersenDanmark201593,03
Flemming JensenDanmark201792,88
Frits MerrildDanmark201892,83
Steff AndersenRumænien201992,83
Simon KjeldsenDanmark201992,73
Viktor HoffmannPolen201992,68
Steen BachDanmark201792,50
Mark AndersenDanmark201992,48
Henrik Vejen MathiasenDanmark201992,43
Morten LykkeDanmark201992,28
Kasper JørgensenDanmark201992,25
Kasper LegarthScotland201892,15
Anders JensenDanmark201792,00
Kurt Lund AndersenDanmark201691,90
Martin BjerregaardPolen201791,80
Mikkel Green JørgensenDanmark 201691,70
Christian CarlsenDanmark201891,70
Gert SørensenDanmark201891,45
Lars Chr. JensenDanmark201891,23
Peder Kærgaard LarsenDanmark201891,15
Claus KristiansenPolen201991,15
Per ChristensenDanmark201890,98
Jan PedersenDanmark201890,90
Michael GuldhammerSverige201890,73
Kurt SørensenPolen201990,73
Niels JørgenDanmark201790,50
Danni NielsenDanmark201990,50
Lars GrønboDanmark201890,43
Bent PedersenDanmark201890,35
John Bagger Danmark201890,25
Peter TangDanmark201890,10
Bente D HestbækDanmark201890,03
Morten SimonsenDanmark201890,00
Brian MikkelsenDanmark201989,95
Ole NørskovDanmark201689,78
Leif KnudsenPolen201889,70
Tommy Runge HenriksenDanmark201989,58
Peder NielsenDanmark201789,55
Stefan Fog KristensenDanmark201789,53
Thomas EskildsenDk201489,43
Steff AndersenRumænien201989,40
Poul Erik Tyskland201989,35
Hans Ole HansenDanmark200989,23
Lars HPolen201889,15
Søren DjustrudDanmark201889,10
Mikkel LarsenDanmark201889,03
Søren VangsgaardDanmark201888,85
Jens EDanmark201788,55
Flemming BakkegaardDanmark201888,48
Kristoffer VoigtDanmark201788,35
Michael Smed SørensenDanmark201988,30
Sten SchubertPolen201888,18
Jørgen BrøndumDanmark201888,10
Kasper Møller LarsenDanmark201988,10
Lars LarsenDanmark201888,00
Stig JørgensenDanmark201887,95
Christian FiskerDanmark201887,90
Lars B MøllerDanmark201987,85
Lars Juul BrønergaardDanmark201987,80
Mide Have Danmark201887,75
Herluf LorentzenTjekkiet201887,50
Morten SjællandDanmark201887,38
Per HansenDanmark201787,30
Bruno NilssonDK201987,15
Martin GodiksenPolen201887,13
Jesper ClausenDanmark201887,10
Lars BakDanmark201887,08
Claus Trier StamDanmark201886,73
Lars Juul JensenDanmark201586,28
Mikkel Weis FoghDanmark201786,13
Haftvig BoserlupScotland201586,03
Andre NielsenDanmark201885,98
Heine FogedDanmark201785,83
Jesper R NielsenPolen201785,80
Vagn AndersenDanmark200785,78
MichaelDanmark201885,30
Claus Lange Danmark201885,20
Morten SimonsenDanmark201885,15
Daniel OlesenDanmark201884,98
Claus Bo RasmussenDanmark201884,98
Michael OlesenPolen 201784,95
Torben JohansenTyskland201884,75
Peter JensenSverige201784,73
Tommy AntonsenDanmark201984,45
Mark NielsenDanmark201884,40
Lars MalverPolen201884,35
Kasper Silberbauer Danmark201884,30
Morten JensenDanmark201784,20
Nicki EriksenDanmark201884,08
Casper SvendsenDanmark201783,68
Jens Jørgen JensenSverige201883,63
Glen JensenDanmark201883,43
Kristian DamsgaardPolen201483,25
Camilla StorgaardDanmark201882,10
Camilla StorgaardDanmark201882,10
Allan SkriverDanmark201881,35
Lars ScheplerSverige201780,68
Janus JensenDanmark201780,15
Lars LarsenDanmark201779,58
Dennis BaunDanmark201879,53
Aksel WibergDanmark201778,38
Michael KjærDanmark201978,08
Palle PedersenTyskland201677,25
Mads B SørensenDanmark201876,20
Søren SøgaardDanmark201776,05
Kim SørensenDanmark201775,30
Niels Peter SchmidtDanmark201674,65
Bertil WraaDanmark201673,35
Michael LønborgDanmark201773,28
Jacob FelskovDanmark201773,03
Søren PlejdrupDanmark201872,80
Kasper Jon NielsenDanmark201672,40
Anders SørensenDanmark201871,85
Jeanet Knak FraserPolen 201771,28
Peter Andreas F HansenDanmark201867,63
Klaus Bo PoulsenDanmark201967,45
Morten SimonsenDanmark201866,00
Martin Fuglsang NielsenDanmark201764,48
Martin AsmussenDanmark201063,65