Vildsvin

Oversigt over vildsvine opmålinger fra Trophy Point.

Listen indeholder flotte medalje opsatser fra hele verden. Find reglerne for opmåling her på siden https://trophypoint.dk/trofaeopmaaling/

Listen opdateres løbende.

Vildsvin

Medaljekrav: bronze 110 Sølv 115 Guld 120
NavnLandDatoPoint
Jesper DueSverige2014127,80
Philip Bork Kongstad CRumænien2018126,85
Lars GuldagerPolen2015121,95
Jørgen Nielsen Rumænien 2015121,55
Nicolaj E. Schulin HowaldtRumænien2018121,30
Poul MølgaardKroatien2015121,20
Stig B RasmussenPolen2014120,45
Sten MinkTyskland2017119,85
Lars GuldagerPolen2014119,65
Steffen TherkielsenPolen2017118,90
Henrik JacewiczTyskland2018118,70
Maria Benedicte Wdell NRumænien2018118,00
Frank ChristiansenSverige2016117,95
Thomas BruunTyskland2017117,75
Von Toppidan Sverige2017117,50
Jesper VedelSverige2017117,25
Carl GustavRumænien2017116,40
Claus BachTyskland2016116,30
Hans Henrik HolstSverige2017116,15
Christian BjerrehuusRumænien2018116,10
Peter DamSlovakiet2016115,85
Philip Bork Kongstad CRumænien2018115,10
Emil KnakkegaardDanmark2016115,05
Rasmus CarstensenRumænien2018115,05
Christian HolckRumænien2018115,00
Niels HørlykkePolen2016114,40
Nicolaj E. Schulin HowaldtRumænien2018114,25
Martin PedersenPolen2016114,15
Philip Bork Kongstad CRumænien2018113,80
Carl GustavRumænien2018113,80
Torben GarderPolen2014113,73
Philip Bork Kongstad CRumænien2018113,65
Mikkel CarstensenRumænien2018113,40
Anders ThomsenTyskland2014113,15
Hans Henrik StrudsgaardPolen2014113,10
Jesper SonneTyrkiet2015112,95
Rasmus CarstensenRumænien2018112,85
Brian Brix ChristiansenSverige2018112,40
Thomas KamlarczykPolen2017112,35
Flemming AnsbjergTyskland2017112,05
Michael Rytz SørensenTyrkiet2018112,00
Christian HolckRumænien2018111,95
Carl GustavRumænien2017111,75
Carl Trolle BondeRumænien2018111,55
Nicolaj E. Schulin HowaldtRumænien2018111,40
Thomas YdeTyskland2017111,05
Eugen RuhlmannPolen2018111,00
Lone RasmussenSverige2016111,00
Ole NielsenSverige2018110,85
Lars BuchardTyrkiet2008110,65
Thomas Søgaard Sverige2018110,60
Hans Henrik NielsenTyrkiet2017110,40
Tonny MaissonPolen2016110,30
Carl Trolle BondeRumænien2018110,30
Jørgen G NielsenPolen2015110,25
Rasmus CarstensenRumænien2018110,15
Henrik BerthensenPolen2017110,10
Carl Trolle BondeRumænien2018110,10
Jens PedersenPolen2015110,05
Mads B RaahedeKroatien2017110,00
Niels Dissing ClausenUngarn2016110,00
Henrik JacobsenPolen2015109,40
Ditlev W. W. Rumænien2018109,00
Mikkel CarstensenRumænien2018108,75
Philip Bork Kongstad CRumænien2018108,55
Henrik GermanTyskland2018108,55
Mikkel CarstensenRumænien2018108,40
Jens K PedersenPolen2015108,35
Jørgen G NielsenPolen2015108,25
Lasse NielsenPolen2018107,45
Carl Trolle BondeRumænien2018107,25
Mikkel CarstensenRumænien2018106,85
Carl Trolle BondeRumænien2018106,05
Rasmus KristensenPolen2017105,76
Franz Villum SørensenRumænien2018105,40
Michael LaursenSverige2018104,35
Jacob Bomholt JensenSverige2017104,25
Christian SkovRumænien2018104,20
Henrik BerthelsenTunesien201798,55
Carsten Bahn BakTjekkiet201893,90
Henrik BerthelsenTunesien201790,60
Henrik BerthelsenTunesien201785,35